Důležité body v Libáni

26.05.2016 20:19

Důležité body, zaslouženě pro nás! V sobotním utkání jsme si vypracovali aktivní hrou několik brankových příležitostí. Především jsme dali již v prvním poločase, zásluhou výborně hrajícího Tomáši Jiřičky, dva góly.

Začátek druhého poločasu se nám "tradičně" nevydařil a ve 47. minutě domácí snížili na 1:2. Díky výtečně chytajícímu Michalovi Šulcovi, který nás při nejméně 3 šancí soupeře výrazně podržel, jsme se v průběhu poločasu dostali zpět do hry. Po několika našich přiležitostí se prosadil dobře hrající Honza Landyš.

Zápas jsme zvládli díky nasazení a bojovnosti celého mužstva. Vyjma prvních patnácti minut druhého poločasu jsme zaslouženě vyhráli. Nyní je potřeba zvládnout domácí zápas s Baníkem a konec jarní části dohrát bez jakýkoliv strarostí se záchranou. Tímto zveme diváky, aby opět přišli v co největším počtu, podpořit naše mužstvo.