Po prvním utkání

25.03.2016 10:08

Jak již bylo zmíněno, mužstvo je posíleno o 3 hráče. V domácím zápase byl jistotou v bráně Michal Šulc, výrazně pomáhal v obranné části Honza Smetana, který navíc  vstřelil uklidňující třetí branku. V záloze se svými divizními zkušenostmi pomohl Honza Landyš, který se napadáním zasloužil o první branku utkání. Divákům se jistě musel líbit průnik Tomáše Hampla přes 3 hráče, který přesným zakončením zvýšil na 2:0! V 70. minutě po rychlém protiútoku a nezištné přihrávce Michala Najmana Viťa Kodytek uzavřel skóre zápasu na 4:0!

Výsledek zápasu je určitě krutý pro hosty, kteří měli několik slibných příležitostí, ale nebyli schopni přesně zakončit. Je potřeba pochválit výkon všech hráčů, kteří vydrželi hrát koncentrovaně po celých 90 minut. Sympatickým vstupem do závěrečných minut byl start nadějného 16-letého Martina Tauchmana. Z něho má určitě radost kapitán a předseda Z. Tauchman.

Na závěr děkuji dívákům za povzbuzování a zároveň je zvu na sobotní derby s Kunčicemi.