Před zahájením sezony

18.03.2016 21:03

Na zimní přípravu měl velký podíl výbor FKDK, který nám umožnil trénovat jednou týdně na umělé trávě ve Vrchlabí, případně v Nové Pace. Za to si jim velmi děkuji! Trénovat jsme začali v druhé polovině ledna. V únoru a začátkem března jsme se scházeli 2x týdně. ( 1x UMT + 1x tělocvična Švihadlo)

Tréninková docházka nebyla vždy 100%, ale věřím, že pokud hráči v mistrovských zápasech odehrají maximum, 1.B. třídu by jsme měli uhájit! Velmi důležité je, že se podařilo mužstvo posílit. Z Vrchlabí jsme získali M. Šulce do brány. Do mužstva se zapojil opět J. Smetana a z divizního Trutnova na hostovaní přichází J. Landyš. Jediným problém je zdravotní stav T. Jiřičky a pro první utkání nemůžu počítat s M. Bartošem (stop z podzimní části).

Sehráli jsme 4 přípravná utkání, 1x remíza a 3x vítězství. Především předvedená hra v posledním zápase (3:0 výhra s Miletínem) měla z naší strany solidní úroveň, doufám, že vstoupíme do mistrovského utkání úspěšně!!!

PS: Vzkaz pro fanoušky

PŘÍJĎTE POVZBUDIT NAŠE HRÁČE V CO NEJVĚTŠÍM POČTU