• FKDK: Šulc - Vl. Bartoš, Navrátil, Landyš, Najman, Kodytek, Hampl, Stránský, Jiřička J., Jiřička T., Bartoš M.
  • Fryš - Mucha, Filip
Diváci:
50 (20 z DK)
Hodnocení utkání očima Martina Bartoše

Do utkání v Jičíně jsme s tamní rezervou nastoupili s velkým respektem. Trenér Vondráček naordinoval defenzivní taktiku, která po většinu zápasu vcelku dobře fungovala. Začátek utkání se nesl v duchu oťukávání obou soupeřů a hra se odehrávala na středu jičínského „letiště“. Bohužel, i přes velký důraz kladený na zabezpečenou defenzivu, jsme se nevyvarovali pár zbytečných hrubek. Ze kterých nás tahal pohotový Michal Šulc, či obranný skluz na poslední chvíli. Z jednoho takového se hosté dožadovali ve 20 minutě penalty, neboť Navrátil se v pádu dotknul míče. Píšťala rozhodčího Milana Fryše zůstala ,dle mého soudu správně, němá. Po tomto okamžiku jsme se osmělili a také ukázali růžky. Hrozili jsme zejména z brejků. Z jednoho takového měl branku na noze Honza Landyš, bohužel jeho střelu vytáhl perfektním zákrokem domácí brankář Přibyl. Po zbytek poločasu měli hosté mírně navrch, ale ke změně skore nedošlo.

Do druhého poločasu trenér apeloval na naše špatné začátky. Nabádal na okamžitou koncentraci od první minuty druhé části. Slova nepadla na úrodnou půdu. Již ve 4 minutě se po naší levé straně do vápna prosmýkl jičínský záložník, přesnou přihrávkou na penaltový puntík našel domácího forvarda Horáčka. Jeho pohotová střela zapadla k tyči a strhl vedení na domácí stranu. Od obdržené branky se konečně rozehráli a získali herní dominanci. Bohužel jen tu herní. Naše finální fáze by snesla označení tragická. Když už jsme vykombinovali domácí obranu naše nahrávky či střely v pohodě posbíral golman Přibyl. A nic na tom nezměnilo ani to, že jsme v závěru kopali přímý kop ze slibných 20ti metrů. Nebylo nám souzeno. Utkání skončilo 1:0 pro domácí.

Odjíždíme z Jičína bez bodu. Herní dojem nebyl špatný, ale když nevstřelíme branku nemůžeme vyhrát a to se nám nepodařilo už 270 minut … Věřme, že střeleckou mizérii protrhneme v sobotu proti Valdicím! Na závěr chci poděkovat všem 20 fanouškům z Kalné! Děkujeme za podporu.