·         SKM: 3.10.17.Vondrouš, 1.65.Němeček, 50.67.Kulina, 11.Leplt, 39.p.k.Bartoníček, 46.Novotný

·         SKS: Richter - Nosek, Machačka, Leplt, Novotný - Bartoníček (46.Kulina), Němeček, Krátký, Nálevka (55.Kněžourek) - Vondrouš (80.Balihar), Urban (70.Lámr)

·         FKDK: Bartoš M. - Kohout, Navrátil T., Tauchman, Dědek - Jiřička J., Hampl, Najman, Kodytek A. - Kodytek V., Lukeš M.

Hodnocení utkání:

·         Kraus asistent trenéra (domácí):

Začátek zápasu připomínal spíše házenou, protože téměř každý útok skončil brankou. A tak v sedmnácté minutě svítil na tabuli neuvěřitelný stav 5-2. Zbytek zápasu se už jen dohrával a bylo jen otázkou, kolik ještě naši hráči přidají branek.

·         Martin Bartoš

Co k tomu napsat? Naše „A“ i „B“ mužstva hrály současně, což sebou neslo obvolávání hráčů, kteří dlouho nehráli a tedy snaha doplnění áčka alespoň do 11cti členů. Výpravě do Miletína opět chyběl brankář Slach. Kvůli problémům se zdravím nejel Michal Nosek, David Ježek, z pracovních důvodů nejel ani Tomáš Jiřička. A jako třešničku na dortu můžeme jmenovat dlouho avizovanou absenci trenéra Miroslava Vondráčka. Takže už dost tak úzký tým se ještě ztenčil. Manažerskou funkci tak na sebe musel chtě nechtě vzít zcela neuzdravený Vlasta Bartoš.

Do branky se po přehazování rukavic nakonec postavil Martin Bartoš, který již odchytal 2 zápasy. (Kdybych věděl, co mě čeká, ani pár volů by mě tam nedostalo!) Začátek utkání jako z nějaké absurdní novely od Orwella. Během 17cti minut padlo 7 branek. 5:2 pro domácí celek, a to nebyl konec pro první půlku. Domácí nadále přehrávali Kalnou a přidali ještě jednu branku.

Druhá půle měla obdobný průběh jako ta první. Opět branky do naší sítě. Hra odpovídala víc než rozdílu fotbalových kvalit spíše rozdílu v mentálním rozpoložení uvnitř kádrů. Na lavičce Miletína 5 natěšených hráčů-funkcionářů a na té naší jen Vlastik. Jistě nemůžeme opomenout výbornou kvalitu domácích hráčů a propracované hře směrem kupředu. Skóre se nakonec zastavilo na děsivých 10:2. Kalenský „gólman“ byl v takovém marasmu, že by nechytil ani na Václáváku taxík.

Věřme, že se situace zlepší a dovedeme ještě zabojovat o lepší příčky. Dlužíme to Vám, našim fanouškům.

Další zápasy třetího kola

·         Spartak Police n.M. vs. FC Spartak Kobylice          2:3

·         Sokol Nepolisy vs. AFK Hronov                              6:1

·         Baník Žacléř vs. FK Kopidlno                                  1:1 (PK 1:3)