FKDK: T.Navrátil st.-J.Navrátil, Tauchman, Dědek-Hampl, T.Navrátil ml., Najman, M.Bartoš, J.Jiřička-M.Ježek(46.A.Kodytek), V.Kodytek(88.V.Bartoš)

Žacléř: Volhejn-Baše, M.Vít, Antl(77. M.Těžký) Špecián-Herman, Franze(31. M.Skála), T.Skála, Ondraško-Janata, Horváth

Hodnocení utkání:

• Vlastimil Honek (hosté):

V první půli jsme byli fotbalovějším mužstvem, ale měli jsme vést 3:0. Ve druhé půli jsme po chybě inkasovali, doslova v posledních sekundách vyrovnali a poté uspěli v loterijním sportu. Vzhledem k průběhu utkání jsme bod ztratili, vhledem k času vyrovnání ale dva body bereme všemi deseti.

• Tomáš Navrátil st. (domácí):

Sestavu jsme opět lepili na poslední chvíli, v prvním poločase byli hosté lepším týmem, ale své šance nevyužili. Ve druhé půli jsme hru vyrovnali, místy měli i navrch a v 77. minutě se ujali díky bojovnosti V. Kodytka a krásné střele M. Bartoše vedení. V 90. minutě jsme bohužel nepokryli náběh Janaty za obranu a Baník zaslouženě vyrovnal. V penaltách byli úspěšnější hosté, když gólman Volhejn dva pokusy našich střelců vyrazil. Někteří diváci by se měli zamyslet nad svým chováním ...