2.KOLO: FK Chlumec nad Cidlinou "B" vs. FK Dolní Kalná

FK Chlumec nad Cidl. "B" - FK Dolní Kalná "A"   0 : 3 ( 0 : 1 )

branky: 35. Martin Stránský, 66. Tomáš Jiřička, 86. David Ježek

rozhodčí: Styblík-Vitvar, Soukup

ŽK: 0:0

diváků: 80

sestava: Šulc- Bartoš, Navrátil J., Smetana, Dědek-J.Jiřička (89.Navrátil T.), Landyš, Stránský, Tauchman, Hampl-T.Jiřička (83.Ježek)

Naše vítězství je zcela zasloužené, navázali jsme na kvalitní výkon z minulého utkání v Hlušicích, výsledek je pro domácí ještě poměrně milosrdný, neboť za celé utkání jsme si vypracovali dost šancí na to, abychom vstřelili více než tři branky. Ujali jsme se vedení krásnou střelou Martina Stránského, měli další šance, ale těsně před přestávkou nám zatrnulo, za obranu si naběhl nejlepší domácí hráč Dušek, ale nás podržel neskutečným zákrokem golman Michal Šulc a střelu k tyči zázračně nohou vyrazil. Úvodní desetiminutovka druhé půle patřila domácím, ale Ti se ze dvou, tří, závarů neprosadili. Poté jsme opět vystrčili naše ofenzivní růžky, mohli náskok po několika přečísleních a šancích výrazně navýšit, ale branky jsme již vstřelili "pouze" dvě. V 66. minutě přistrčil milimetrový míč Honza Landyš na Tomáše Jiřičku a ten nekompromisně zvýšil na 2:0, v 86. minutě poslal Michal Šulc dlouhý výkop na soupeřovu polovinu, kde ho parádním lobem poslal za záda domácího golmana David Ježek. V Z chlumeckého "letiště" si tak odvážíme velmi cené, ale zcela zasloužené tři body.

To by měla být ta nejlepší pozvánka pro naše fanoušky na sobotní domácí utkání s Malšovicemi !