0:6 (0:3)

Branky: Stehlík 2, Štelzer, Karlík, Beneš, Matějka

Sestava: Lukeš J. - Drinka, Nosek M., Kohout, Strnádek - Sobotka, Přiklopil (65. Bélik), Purkert, Zilvar - Lukeš M. (72. Ježek D.), Kodytek V.

Reportáž utkání očima Honzy Lukeše
Jednoznačné utkání, ve kterém domácí borci zcela zklamali své příznivce a dostali tvrdou a zaslouženou lekci od hostujícího celku ze Svobody nad Úpou. Ve 40. minutě svítilo na novém světelném ukazateli skóre 0:3, když dvě branky šli na vrub zaskakujícího golmana Lukeše. To však nebylo vše, jelikož mohli být domácí rádi, že na rozdíl nebyl ještě vyšší. Toužebnou branku a vykřesání jiskřičky naděje pohrdl Drinka ve 43. minutě, kdy po faulu na Lukeše M. neproměnil penaltu. Ve druhém poločase se snažili domácí o zázrak a nutno říci, že optický tlak si doopravdy vypracovali. V rozmezí 50. až 53. minuty hosté přidali další dvě branky a bylo vskutku "vymalováno". Je třeba zmínit, že hostující celek vstřelil nádherné branky a minimálně tři z nich padli do prázdné branky, kdy zcela vyšachovaná obrana včetně brankáře Lukeše neměla nárok. Za zmínku stojí slušná divácká kulisa a parádní výkon hostujícího brankáře, který vychytal nulu zcela zaslouženě.

Rozhodčí: Mrkvička