8:0 (3:0)

Branky: Svatoš 3, Haider 3, Bažant, Šimůnek

Sestava: Porkert - Korda J., Nosek M., Drinka (80. Dressler), Kohout - Zilvar, Sobotka, Purkert, Lukeš M. - Přiklopil (58. Bélik), Lukeš J.

Komentář k utkání od Honzy Lukeše
Čistokrevné béčko zajíždělo k dalšímu zápasu na půdu vedoucího celku z Horního Maršova a pokud by se našel někdo, kdo by tipoval, že si hosté nějaký bodík odvezou, tiše by zaplakal. Hosté drželi bezbrankový stav do 20.minuty, ale v rozmezí následujích 15ti minut obdrželi po velkých chybách laciné branky a poločasový stav 3:0 byl ještě milosrdný. Kdo čekal nějakou vzpruhu do druhé půle, byl bohužel zklamán stejně jako několik přihlížejících hostujících diváků, kteří stejně jako samotní hráči museli zkousnout realitu v podobě dalších 5ti branek v hostující síti a dalším debaklem, kterým béčko opět potvrdilo podzimní mizérii. Zasloužené vítězství domácích, které bohužel mohlo být i dvouciferné...

Rozhodčí: Kajzr