Sestava FKDK:

• Navrátil T.st. - Hampl, Tauchman, Navrátil J., Dědek - Jiřička J., Bartoš M., Najman, Nosek Mich. - Kodytek V., Ježek D. (70. Lukeš M.)

Hodnocení utkání:

Jan Ticháček, vedoucí mužstva (hosté):

• "O osudu utkání rozhodla fotbalová kvalita na naší straně, kterou jsme dokázali i brankově vyjádřit."

Martin Bartoš, hráč (domácí):

• "Začátek utkání se jevil jako vyrovnaná partie. Bohužel naše vlastní hrubé chyby nás srážely do kolen. Za první poločas jsme vyrobili tři a všechny Police potrestala. Ačkoliv se hrálo zejména ve středu hřiště, domácí prohrávali již 0:3 po prvních pětačtyřiceti minutách. Ve druhé půli se Kalná snažila o zvrat, malou naději vykřesal Jaroslav Jiřička. V úvodu druhé půle proměnil penaltu a snížil stav skóre na 1:3. Místo toho, aby se domácí tlačili kupředu, opět vyrobili hrubku, kterou bez velké námahy Police proměnila a odskočila opět na rozdíl tří branek. Po zbytek utkání se Kalná tlačila kupředu. Bohužel kdykoliv Kalná dokázala vstřelit branku, hosté na to dokázali vždy odpovědět."