Áčko prohrálo další zápas, nestačilo na Kopidlno

FK Dolní Kalná "A" - FK Kopidlno   0 : 1 ( 0 : 0 )

rozhodčí: Kiezler - Klečka, Drinka (oddílový)

delegát KFS: Pavel Mareček

ŽK: 3:2

diváků: 200

sestava: Scharm - L.Strnádek, J.Navrátil, A.Kodytek, J.Jiřička - L.Kalenský, M.Najman (81. D.Ježek), M.Stránský, T.Hampl - V.Kodytek (60. M.Stránský), M.Šulc

Ve slavnostní atmosféře jsme bohužel prohráli další utkání, když jsme se porazili po neskutečném zaváhání v 64. minutě sami. První šanci utkání měli hosté a trefili břevno, o něklik minut později se zaklepalo břevno i na druhé straně po střele Víti Kodytka. Měli jsme další šance, ale již tradičně jsme žádnou nevyužili. Druhý poločas mohl začít pohromou, Tonda Kodytek zavadil o nohu hostujícího útočníka a hosté kopali velmi přísnou penaltu, Ferda Scharm se ale vyznamenal a střelu k tyči vyrazil. V 60. minutě byl faulován v pokutovém území Lukáš Kalenský, píšťlka rozhodčího Kiezlera však zůstala překvapivě němá. V 64. minutě jsme trestuhodně zaváhali před vlastním pokutovým územím, Tonda Kodytek přestal úplně hrát, míče se zmocnil Poutník a neměl sebemenší problém dopravit míč do prázdné brány - 0:1. To pro nás byl šok, ze kterého jsme se již nevzpamatovali. V pohodě hrající hosté mohli přidat z brejků další branky, my jsme se k pokusu o vyrovnání dostali dvě minuty před koncem, střela Davida Ježka však byla zblokována.

Diskusní téma: Áčko prohrálo další zápas, nestačilo na Kopidlno