SK Jičín "B" - FK Dolní Kalná "A"   3 : 0  ( 0 : 0 )

branky: 75., 80. Jakub Ulvr, 83. Mohamed Dahsan Mohamed Shehata

rozhodčí:  Mykhailo Mykytynets - Adam Trejbal, Lubomír Bečvář

delegát KFS: Pavel Holbík

ŽK: 0:1 (Michal Najman)

diváků: 50

sestava: A.Scharm - L.Strnádek, J.Navrátil, A.Kodytek, L.Dědek - Š.Drinka, Mi.Stránský, M.Najman (71. M.Lukeš), T.Hampl - V.Kodytek, L.Kalenský (77. V.Dressler)

Další nepovedené utkání, tentokrát jsme lepili sestavu na poslední chvíli, navíc Kuba Navrátil nastupoval do utkání se sebezapřením, někteří se na to navíc prostě vyflákli. V prvním poločase jsme poměrně dobře bránili a soupeře pouštěli do minima šancí, měli jsme i štěstí, když parádní dalekonosná střela Halásze skončila na spojnici břevna a tyče. My jsme měli dva náznaky šancí, ale branku netrefili, jinak směrem dopředu jsme byli zcela neškodní. Druhý poločas zahájili domácí převahou, my jsme začínali postupně odpadat, přesto až do 75.minuty jsme drželi nerozhodný výsledek. Poté však domácí nasadili pět kvalitních hráčů (záměrně nepíši čerstvých, neboť měli v nohách předzápas za áčko) a Ti to zlomili. My jsme jim k tomu však výrazně pomohli. V 75.minutě chytil, v domění že je asi za postranní čarou a budeme vhazovat, míč do ruky Láďa Dědek, rozhodčí odpískal ruku, trestný kop Vojty Matějky se snášel do vápna, Kuba Navrátil zařval mám, jenže do míče vůbec nešel a za ním stojící Kuba Ulvr měl usnadněnou situaci a přesnou hlavičkou poslal domácí do vedení. V 80.minutě si vybral hodně slabou chvilku golman Ferda Scharm, když nesmyslným křižným odkopem namazal na velkém vápně stojícímu Ulvrovi, který dal v životě málo snažších branek, střela do prázdné a bylo to 2:0. I na třetí brance jsme měli velký podíl, Kuba Navrátil nahrál před soupeřovým vápnem místo střely domácím, Ti podnikli rychlý brejk do naší nezjištěné obrany a zahraniční akvizice domácích Mohamed Dahsan Mohamed Shehata rozvlnil síť za našim golmanem potřetí. Další vypracované šance již domácí naštěstí nevyužili. My jsme měli ve druhém poločase šanci jedinou, když ještě za stavu 0:0 tečovl těsně před golmanem propadlý míč Lukáš Strnádek, ale těsně přestřelil, jinak naším ofenzivním úspěchem bylo, že jsme se dostali na soupeřovu polovinu. Bohužel naše mizérie pokračuje, musíme se z ní ale dostat pouze sami, jiný to za nás neuhraje. Utkání zvládli až na velmi drobné vyjímky velmi solidně rozhodčí. Soupeři gratulujeme.

Diskusní téma: Áčko prohrálo i v Jičíně