Bernartice/Žacléř "B" - FK Dolní Kalná "B"   3 : 1 ( 3 : 1 )

branky: Šklíba 2, Kubeček - Lukáš Kalenský

rozhodčí: Kmitovská - Kafka, Laštovka

ŽK: bez karet

diváků: 45

sestava: Tad.Drinka - P.Lacina, L.Strnádek, J.Strnádek (58. M.Zilvar), L.Dědek - L.Kalenský, J.Jiřička, Mi.Stránský, D.Sobotka - V.Kodytek, M.Mikulka (60. J.Stránský)

Zbytečná porážka. Na tvrdém, hrbolatém a vyprahlém hřišti jsme prospali první poločas, než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme po dvou standartkách 2:0, naše bránění rohových kopů bylo trestuhodné. Poté jsme však hru vyrovnali a pěknou střelou Lukáše Kalenského k tyči ve 35. minutě snížili. Poté měl vyrovnání na noze Jarda Jiřička, ale zcela sám před golmanem bránu minul. Téměř z protiútoku hosté potrestali zaváhání Pavla Laciny a do kabin se šlo za stavu 3:1 pro domácí. Druhý poločas začal parádní střelou domácího mladíka Šklíby, který trefil z dobrých pětadvaceti metrů tyč. Poté jsme ale převzali otěže utkání, byli lepší, vytvořili si několik šancí, ale naše koncovka byla žalostná. Největším nebezpečím pro domácí byly Lukášem Kalenským precizně zahrané standartky, ale naši hlavičkáři, byť byli v čistých gólovkách, je v branky přetavit nedokázali. Bohužel tak prohráváme 3:1, vzhledem k naší chabé produktivitě zaslouženě. Domácí mají velmi dobrý tým složený ze samých mladíků, kdeže ty doby jsou, kdy po hřišti pobíhali obtloustlí čtyřicátníci ... Domácím gratulujeme.

Diskusní téma: Béčko prohrálo v Bernarticích