Góly padaly až ve druhé půli, bohužel jich více padlo do branky domácích

Velmi zajímavé utkání, které se muselo divákům líbit, viděli nejen šest branek, ale i hru nahoru dolů plnou zajímavých fotbalových situací. Hosté z Mostku působili možná o něco fotbalověji, poločas ale skončil bez branek. Ve druhé půli se dostali hosté do vedení, poté ale přišel na hřiště Jarda Jiřička, hru nejen oživil, ale podařilo se mu i vyrovnat. V momentě, kdy začínali mít domácí navrch, se hosté z brejku ujali znovu vedení, které navyšovali až do stavu 1:4. V závěru se již povedlo domácím jen výsledek kosmeticky upravit, když se parádně trefil Míra Lukeš. Hosté vyhráli proto, že byli produktivnější. Výborně zápas odřídila trojice rozhodčích.

FK Dolní Kalná „B“ vs. FK Mostek   2 : 4 ( 0 : 0 )

Branky: 56. J.Jiřička, 90. Lukeš – 48. Krkonoška, 64. Jirák, 70. Záruba, 76. J.Piwko

Sestava: J.Štilec – Klůz, Najman, Dědek, Horák – Lukeš, Koss ©, V.Bartoš, M.Bartoš – D.Ježek, Dohnal

Náhradníci: M.Ježek, Tušiak, Jaríček, J.Jiřička, Šoulavý

Rozhodčí: Lukáš Rohrbacher –Tomáš Lamberský, Petr Přiklopil

ŽK: 58. Vl.Bartoš – 66. J.Piwko

Diváků: 125

Diskusní téma: Góly padaly až ve druhé půli, bohužel jich více padlo do branky domácích